Hizmetlerimiz

Consensus Hizmetler

Kongre Departmanı

Consensus, hem yurt içinde hem de yurt dışında organizasyonun gerçekleştireceği en uygun ve kaliteli hizmeti verecek toplantı merkezlerini belirleyip alternatifli olarak firmalara sunmaktadır. Onay aşamasından sonra toplantıya ait tüm yapılması gerekenleri, plan ve koordinasyon içerisinde kurgulamaktır. Kişiye özel turlardan, VIP karşılamaya, uçak rezervasyonlarından son teknolojik sunum yöntemlerine kadar etkinlik süreci içerisinde ihtiyaç duyulan bütün hizmetleri tek çatı altında sunmaktadır. En önemlisi de 25 yıllık tecrübesi ile tüm operasyonu yönetmektedir.


Organizasyon Çalışmaları
Yurt Dışı Organizasyonlar Departmanı

Consensus, yurt dışı organizasyonlarında bütçeyi göz önünde bulundurarak hedef kitleyi mutlu edecek yaratıcı fikirler üretmektedir. Projenin kurgulanmasından gerçekleştirildiği ana kadar bütün ayrıntıları yönetmektedir. Dünyanın her noktasında satış, motivasyon ya da bayi gezileri düzenleme kabiliyetine sahiptir. Bu doğrultuda uçak ve otel rezervasyonlarından transferlere, kültürel gezilerden münferit çalışmalara, araç kiralama, rehberlik hizmetlerinden, alınacak lokal taleplere ve vize işlemlerine kadar her detayı yetkin ekibi ile planlamakta ve uygulamaktadır. Özel yaş gruplarına göre sunulabilecek alternatif tur programlarının yanı sıra, istenildiği takdirde uçak veya gemi kiralama gibi geniş katılımlı, amaca ve projelere özel çalışmalar da yapabilmektedir. 

Şirket Organizasyonlar ve Özel Etkinlikler Departmanı

Dönem Toplantıları, Ürün Lansman Toplantıları, Bayi Toplantıları, Eğitim Toplantıları, Motivasyon Toplantıları, Sanatçı Organizasyonları/Konserler

Consensus, tüm kurumsal etkinliklerde; deneyimini ve sektördeki bilgisini teknolojiyle birleştirerek, hızlı, yaratıcı, ekonomik ve kaliteli çözümler üretmektedir. Özel ve resmi kurumların bölüm yemekleri, yıldönümü organizasyonları için hem Venue hem de tasarım ekibi ile proje çalışmasına büyük katkı sağlamaktadır.

Destek Hizmetler

Medya Yönetimi ve Basın İlişkileri/PR,  Münferit/Grup Otel Rezervasyonları, Uçak Rezervasyonları,  Her Tip Araç ve Transfer Hizmetleri, Teknik Hizmetler, Konsept Geliştirme, Grafik Tasarım ve Uygulama Hizmetleri

Medya Yönetimi ve Basın İlişkileri/PR

Basın Toplantısı (Yurt içi/Yurt dışı)
  • Basın Bülteni Gönderim(Yurt içi/Yurt dışı)
  • Haber Kanallarında Canlı Yayın
Marka İletişimi
  • Kriz yönetimi
Medya İlişkiler Yönetimi
  • Medya Planlama
  • Haber Reklam Değeri Ölçümleme
  • Basın Yansıma Raporları
  • Sosyal Medya Yönetimi