"Başarılı bir takımın, pek çok elleri vardır ama tek bir beyni vardır."

Bili Bethell

Hakkımızda

Consensus, 25 yılı aşkın birikim ve tecrübenin eseri olarak 2012 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

TÜRSAB’a bağlı olarak hizmet veren ve A Grubu seyahat acentesi olan Consensus, çalışmalarında butik hizmet yaklaşımını benimsemiştir. Consensus’un amacı; firmaların kurumsal duruşunu göz önünde bulundurarak organizasyon özelinde çözümler üretip, disiplin ve ahenk içinde uygulanmasını sağlamaktır.

Kurulduğu günden itibaren ulusal ve uluslararası platformlarda, kurum ve kuruluşlardan bireysel organizasyonlara kadar birçok önemli etkinliğe imza atan Consensus, her etkinlikte aynı disiplin ve özveri içerisinde hareket etmiştir.

Son derece profesyonel bir bakış açısıyla iş süreçlerini yürüten Consensus, bünyesinde yaşattığı amatör ruhu ile her zaman müşteri memnuniyeti sağlamayı başarmıştır. Güler yüzlü yaklaşımı ve farklı çözümleri ile hizmet verdiği firmaların güvenini kazanmış, uzun soluklu yol arkadaşlıkları kurmuştur. Kendisine durmaksızın ‘’Nasıl daha iyisini yaparım?’’ sorusunu sorup, kendisini sürekli geliştiren bir kuruluş olan Consensus; kongre, toplantı ve diğer tüm etkinliklerde hizmet verdiği firmalarla samimi bir birliktelik kurup, her zaman başarılı işlere imza atmayı hedeflemektedir.

Tanıtım Filmi

Kataloğumuz

Videolar